Logo: NFZ Zielona Góra

Co nowego - Dla Pacjenta

Co nowego - Dla Pacjenta

Znamy laureatów konkursu plastycznego „Zdrowie i JA”

  • 07-12-2016
  • Zmodyfikowano: 23-12-2016
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
Konkurs plastyczny „Zdrowie i JA” skierowany do uczniów klas I-III wszystkich lubuskich szkół podstawowych rozstrzygnięty
 
To była już piata edycja konkursu plastycznego ogłaszanego przez Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ. W latach poprzednich dzieci i młodzież poruszały tematykę badań profilaktycznych, dbałości o zęby, transplantacji oraz Europejskiego Numeru Alarmowego 112.
Tym razem celem konkursu było nie tylko – jak co roku - uhonorowanie zdolnych młodych Lubuszan, ale także popularyzacja  zdrowych zachowań.
Jak co roku, konkurs  cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Kilkaset przepięknych prac napłynęło z całego województwa.  Dzięki nim możemy mieć pewność, że najmłodsi Lubuszanie doskonale wiedzą, jak dbać o swoje zdrowie.
Jury, które miało bardzo trudne zadanie, po burzliwej dyskusji postanowiło wybrać trzy zwycięskie prace oraz 10 wyróżnień.
 
1 miejsce:
Kornelia Olesiak
Klasa 2 c
Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Cybince
ul. Szkolna 15
69-108 Cybinka 
 
2 miejsce: 
Oliwia Schiller
Klasa III a
Szkoła Podstawowa Nr  8 w Żarach
ul. Partyzantów 9
68-200 Żary 
 
3 miejsce: 
Jakub Januszewski
klasa I
Szkoła Podstawowa Specjalna
ul. Spokojna 2
68-200 Żary 
 
Wyróżnienia:
1. Błażej Piecuch, klasa II, Zespół Szkół w Przewozie, ul. Świerczewskiego 5;
2. Wiktoria Urszulak, kasa III a Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach ul. Partyzantów 9;
3. Monika Szychta, klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim,ul. Szkolna 9;
4. Konrad Pastuszek, klasa II b, Zespół Szkół w Przytocznej, ul. Polna 17;
5. Dawid Morawski, klasa III, Szkoła Podstawowa Specjalna w Gubinie, ul. Piastowska 22;
6. Nikola Piórkowska, klasa II b, Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wielkopolskim,ul. Konstytucji 3 Maja 44;
7. Praca zbiorowa uczniów klas I–III świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze, ul.Spawaczy 3d;
8. Zuzanna Radlicka, klasa III, Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim, ul. Kościuszki 47
9. Tomasz Jasiewicz, klasa II b, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika w Słubicach,  ul. Wojska Polskiego 1;
10. Amelia Fajkierz, klasa III b, Publiczna Szkoła w Małomicach, Plac Tysiąclecia 3.
 
Serdecznie gratulujemy dzieciom zwycięskich oraz wyróżnionych prac!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji