Co nowego - Dla Pacjenta

Co nowego - Dla Pacjenta

Mistrz Świata ambasadorem programu "8 tygodni do zdrowia" w LOW NFZ - Kacper Frątczak o zdrowym trybie życia i programie NFZ - zobacz więcej...

  • 18-11-2020
  • Zmodyfikowano: 18-11-2020
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do aktywnosci fizycznej, która jest najlepszą inwestycją w dłuższe i zdrowsze życie. Program „8 tygodni do zdrowia” powstał z myślą o naszym zdrowiu. Ambasadorem programu   w województwie lubuskim jest Kacper Frątczak - zawodnik ASW Knockout Zielona Góra, Mistrz Świata low-kick  (Bośnia i Hercegowina-Sarajewo), brązowy medalista  Mistrzostw Europy seniorów low-kick (Słowacja-Bratysława), Mistrz Świata i Europy Juniorów K-1 i wielokrotny Mistrz Polski oraz zdobywca wielu Pucharów Polski, reprezentant Kadry Narodowej.
Ambasador Kacper wspiera program „8 tygodni do zdrowia” podkreślając jak, szczególnie teraz kiedy jesteśmy mocno ograniczani przez pandemię, ważna jest aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta.
 
..."z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich do akcji "8 tygodni do zdrowia", organizowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia..." - mówi Kacper Fratczak, całość materiału do obejrzenia tutaj Mistrz Świata ambasadorem programu „8 tygodni do zdrowia” 
 
 
 
     
 
Ważne linki: