Aktualności

Aktualności

Komunikat z 28 stycznia 2011 r.

  • poleć
  • PDF

Informacja uzupełniająca dodana w dniu 22.02.2011 - przywrócenie funkcjonalności pobierania odpowiedzi po weryfikacji P_SWI

W nawiązaniu do informacji uzupełniającej dodanej w dniu 03.02.2011 - Errata do instrukcji, informujmy że w dniu 22.02.2011 została udostępniona możliwość pobierania komunikatów P_SWI (sekcja "Przegląd wyników weryfikacji świadczeń przed rozliczeniem" i "Pobieranie plików z wynikami weryfikacji świadczeń przed rozliczeniem" Portalu Świadczeniodawcy) zgodnie z instrukcją "Zmiany w systemie oddziałowym po wprowadzeniu nowego modelu rozliczania oraz likwidacji komunikatu II fazy" z 28.01.2011
W związku z wprowadzeniem zmian w sposobie rozliczania umów zawartych z NFZ na 2011 r. prosimy o zapoznanie się ze zmianami przed dokonaniem pierwszych rozliczeń.
 

Informacja uzupełniająca dodana w dniu 03.02.2011 - Errata do instrukcji

"Zmiany w systemie oddziałowym po wprowadzeniu nowego modelu rozliczania oraz likwidacji komunikatu II fazy" :
Na str. i 13 instrukcji została podana nieaktualna informacja dotycząca ponownego otrzymywania komunikatu P_SWI z wynikami weryfikacji (na Portalu Świadczeniodawcy).
Aktualnie Portal nie ma tej funkcjonalności a opisany w instrukcji link "Pobieranie plików z wynikami weryfikacji świadczeń przed rozliczeniem" jest niewidoczny.
Aby sprawdzić wyniki weryfikacji należy skorzystać z linków w sekcji Umowy na realizacje świadczeń:
"Przegląd wyników weryfikacji świadczeń przed rozliczeniem"
"Kompleksowy przegląd wyników weryfikacji świadczeń"
Przepraszamy za nieścisłości w instrukcji..