Aktualności

Aktualności

Komunikat z 26 maja 2014

  • 26-05-2014
  • Zmodyfikowano: 28-05-2014
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
Komunikat techniczny dotyczący świadczeniodawców wysyłających do Lubuskiego OW NFZ komunikaty XML
 
Szczegółowa informacja dotycząca wszystkich świadczeniodawców wysyłających do Lubuskiego OW NFZ komunikaty XML za pośrednictwem komunikacji z serwerem pocztowym:
 
 
W celu poprawnego przesyłania i pobierania komunikatów XML (deklaracje POZ, informacje o wykonanych świadczeniach, listy oczekujących) za pomocą nowego serwera pocztowego LOW NFZ, należy zmodyfikować od dnia 28.05.2014 r. od godz. 12.00 dane techniczne dotyczących komunikacji z Lubuskim Oddziałem NFZ w Państwa programach rozliczeniowych.
W załączonej tabeli, w formie przykładu dla użytkownika g021319 zostały przedstawione aktualne (przed zmianą) i nowe (po zmianie) parametry komunikacji z Lubuskim OW NFZ.
 
W przypadku wystąpienia problemów technicznych z komunikacją z nowym serwerem pocztowym prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami Wydziału Informatyki: nr telefonu: 68 32 87 782 lub wysyłając email z podaniem kodu świadczeniodawcy i opisem problemu na adres: serwis@nfz-zielonagora.pl
 
 
Poniżej znajdują się instrukcje zmiany opisanych powyżej parametrów technicznych udostępnione przez niektórych dostawców programowania używanego do sprawozdawczości w LOW NFZ:
 
Dla programu mMedica, zmiana konfiguracji została zilustrowana na podstawie instrukcji tego programu:

Załączniki